Płać bezpiecznie

Wózek na tablety/laptopy na 24 urządzenia - z antybakteryjną lampą UV-C - Safecart 24

Marka: IVOL
Obliczanie daty dostawy...
Cena na żywo: za całkowita
sztukę
Lub zapłać natychmiast za pomocą:
  • 14-dniowy okres odstąpienia od umowy
  • Szybka dostawa
  • Płać bezpiecznie
Szczegóły

W tym wózku na tablety/laptopy można skutecznie przechowywać, ładować, transportować i dezynfekować do 24 tabletów lub małych laptopów o przekątnej do 15,6". Przejrzysty wózek ma 24 pionowe półki, na których można ustawić urządzenia w pozycji pionowej. Dzięki antybakteryjnym lampom UV-C zapobiega się rozprzestrzenianiu wirusów.

Wózek na laptopa z dezynfekującą lampą UVC

Ten wózek na laptopa jest wyposażony w lampy Philips UV-C z certyfikatami CE i TÜV. Promieniowanie ultrafioletowe zabija bakterie, wirusy i pleśń. Działanie dezynfekujące zostało przetestowane i udowodniono jego skuteczność w przypadku Covid oraz setek innych bakterii i wirusów. Dezynfekcja lampami UV może odegrać bardzo ważną rolę w zapobieganiu rozprzestrzeniania się wirusów w firmie, szkole lub instytucji.

Umieść zużyte urządzenia w wózku na laptopy, aby je zdezynfekować i naładować. Lampy UVC można włączać ręcznie za pomocą przycisku znajdującego się na zewnątrz wózka. Gdy drzwi wózka są otwarte, lampy UV-C są automatycznie wyłączane, aby zapobiec naświetleniu. Następnie urządzenia mogą być ponownie bezpiecznie używane. Idealnie nadaje się do sytuacji, w których kilka osób korzysta z tego samego sprzętu.

Safecart z lampami UV-C

Wózek Safecart24 jest wyposażony w plastikowe przegrody, które dzielą każdą półkę na 12 półek. Urządzenie o maksymalnej grubości 3,5 cm mieści się między półkami. Wózek na laptopa jest wyposażony na zewnątrz w przycisk włączania/wyłączania zarówno zasilania urządzeń, jak i lamp dezynfekujących.

Ponadto wózek jest wyposażony w poręczny system zarządzania kablami, który zapobiega ich plątaniu się. Kable są prowadzone do tyłu za pomocą haczyków na półkach, gdzie adaptery można schludnie umieścić na tacy. W ten sposób adaptery są niewidoczne, a wózek pozostaje uporządkowany.

Czy na koniec dnia chcesz przechowywać wózek w zamkniętym pomieszczeniu? Nie ma żadnego problemu! Wózek można łatwo przemieszczać dzięki stabilnym uchwytom i kółkom.

Wózek na laptopy dla 24 laptopów lub tabletów

Obsługa tego wózka na laptopa jest bardzo prosta. Zasilacz i lampy UVC można włączać i wyłączać oddzielnie za pomocą panelu sterowania na zewnątrz. Po włączeniu zasilania wózka wszystkie 24 urządzenia są ładowane jednocześnie. Wbudowany panel kontrolny zapewnia, że urządzenia nie zostaną przeciążone lub uszkodzone przez napięcie szczytowe. Otwory wentylacyjne również zapobiegają przegrzaniu.

Drzwiczki z tyłu zapewniają dostęp do zaawansowanego panelu sterowania z różnymi funkcjami. Punkty przyłączeniowe A i B zapewniają ciągłe napięcie. Można do nich podłączyć np. punkt dostępu bezprzewodowego. Grupy 1, 2, 3 i 4 mają następujące możliwości;

  • Ciągłe ładowanie wszystkich grup jednocześnie
  • Ładowanie wszystkich grup jednocześnie w określonym czasie
  • Funkcja cyklu z wyłącznikiem czasowym (np. pierwsze 100 minut dla grupy 1, następnie 100 minut dla grupy 2 itd.)

oplaadsysteem tabletkar

Bardzo mocne kółka
Kółka wózka Safecart24 są bardzo mocne, dzięki czemu przemieszczanie mocno obciążonego wózka na tablety nie stanowi żadnego problemu.

wielen tabletkar

Prowadzenie kabli
System kablowy zapewnia staranne prowadzenie kabli wzdłuż półek. Oznacza to, że nigdy nie będziesz mieć plątaniny kabli.

kabelmanagement tabletkar

Solidny 3-stykowy zamek
Zamek wózka Safecart24mocujesię z boku oraz na spodzie i górze wózka na laptopa. W ten sposób urządzenia są bezpiecznie przechowywane.

slot tabletkar

Szerokość 71 cmGłębokość
62 cmWysokość
93 cm (101,5 cm z uchwytami)
Waga +/- 75 kgMaksymalne
wymiary tabletu/laptopa 30,5 x 38 cmMaksymalna
grubość tabletu/laptopa 3
,5
cmLiczba
kluczy w zestawie 4

Więcej informacji
SKU HJ-CM65-24UV-C
EAN 5601570645018
Kolor Biały
Liczba urządzeń 24
Szuflady/półki Półki
Odpowiednie urządzenia Chromebooki, Laptopy, Tablety
Pliki do pobrania
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Skontaktuj się z nami