...
Kopers-bescherming
Ładowanie...

Wózek na 36 tabletek - z antybakteryjną lampą UV-C - Safecart 36

7 498 zł 6 196,69 zł
Calculating actual delivery date...
  • Płać bezpiecznie
  • Profesjonalna obsługa klienta
  • 14-dniowy okres odstąpienia od umowy
sztukę
Albo zapłacić natychmiast za pomocą:
Czy wolą Państwo najpierw wycenę? Dodaj do zapytania ofertowego
Cena na żywo: 1 sztuka(y) za 7 498 zł7 498 zł ogółem.

Ten wózek na tablety skutecznie przechowuje, ładuje, transportuje i dezynfekuje do 36 tabletów lub małych laptopów. Przejrzysty wózek ma 36 pionowych półek, na których można ustawić urządzenia w pozycji pionowej. Dzięki antybakteryjnym lampom UV-C zapobiega się rozprzestrzenianiu wirusów.

Wózek na tabletki z dezynfekującą lampą UVC

Ten wózek na tablety jest wyposażony w lampy Philips UV-C. Promieniowanie ultrafioletowe zabija bakterie, wirusy i pleśń. Działanie dezynfekujące zostało przetestowane i udowodniono jego skuteczność w przypadku Covid oraz setek innych bakterii i wirusów. Dezynfekcja lampami UV może odegrać bardzo ważną rolę w zapobieganiu rozprzestrzeniania się wirusów w firmie, szkole lub instytucji.

Umieść zużyte urządzenia w wózku na tablety, aby je zdezynfekować i naładować. Lampy UVC można włączać ręcznie za pomocą przycisku znajdującego się na zewnątrz wózka. Gdy drzwi wózka są otwarte, lampy UV-C automatycznie wyłączają się, aby zapobiec naświetleniu. Następnie urządzenia mogą być ponownie bezpiecznie używane. Idealnie nadaje się do sytuacji, w których kilka osób korzysta z tego samego sprzętu.

Safecart z lampami UV-C

Wózek Safecart36 jest wyposażony w plastikowe przegrody, które dzielą każdą półkę na 9 półek. Urządzenie o maksymalnej grubości 3,8 cm mieści się między półkami. Na zewnątrz wózka z tabletkami znajduje się przycisk włączania/wyłączania zasilania tabletek i lamp dezynfekujących.

Ponadto wózek na tablet jest wyposażony w poręczny system zarządzania kablami, który zapobiega ich plątaniu się. Kable są prowadzone do tyłu przez haczyki na półkach, gdzie adaptery można umieścić w schludnej tacce. W ten sposób adaptery są niewidoczne, a wózek pozostaje uporządkowany.

Czy na koniec dnia chcesz przechowywać wózek w zamkniętym pomieszczeniu? Nie ma żadnego problemu! Wózek na tablet jest łatwy do przenoszenia dzięki wytrzymałym uchwytom i kółkom.

Wózek na 36 tabletek

Obsługa tego wózka na tablet jest bardzo prosta. Zasilacz i lampy UVC można włączać i wyłączać oddzielnie za pomocą panelu sterowania znajdującego się na zewnątrz. Po włączeniu zasilania wózka wszystkie 36 urządzeń jest ładowanych jednocześnie. Opcjonalnie można skorzystać z funkcji timera, który można ustawić z dokładnością do jednej minuty. W ten sposób można mieć pewność, że urządzenia nie będą ładowane dłużej, niż jest to wymagane. Czerwone diody LED oznaczają, że funkcja timera jest włączona. Na wyświetlaczu pojawi się informacja o pozostałym czasie ładowania.

Wbudowany panel kontrolny zapewnia, że urządzenia nie zostaną przeciążone lub uszkodzone przez napięcie szczytowe. Otwory wentylacyjne również zapobiegają przegrzaniu.

Przyciskwłączania z boku wózka✓
2 dodatkowe gniazda zasilania na zewnątrz do ładowania 2 dodatkowych urządzeń✓
Wyposażony w 4 kółka obrotowe z blokadą✓
Zdejmowana tylna płyta umożliwiająca dostęp do panelu sterowania i wtyczek✓
Szufladazprzodu do przechowywania papierów, kluczy, długopisów, pamięci USB itp.
antybakteryjna lampa UV-C firmy Philips posiada certyfikaty CE i TÜV
Bardzo mocne kółka
Kółka wózka Safecart36 są bardzo mocne, dzięki czemu przemieszczanie mocno obciążonego wózka na tablety nie stanowi żadnego problemu.

wielen tabletkar

Zarządzanie okablowaniem
System kablowy umożliwia estetyczne prowadzenie kabli wzdłuż półek. Dzięki temu nigdy nie ma plątaniny kabli.

kabelmanagement tabletkar

Szerokość 60 cmGłębokość
62 cmWysokość
147 cmWaga
+/- 85 kgMaksymalne
wymiary tabletu/laptopa 26 x 34 cmMaksymalna
grubość tabletu/laptopa 3 ,8 cm*Liczba
klawiszy 6

*Nadaje się również do tabletek Snappet


Więcej informacji
SKU HJ-CM17-36UV-C
EAN 5601570634524
Kolor Biały
Liczba urządzeń 36
Szuflady/półki Półki
Odpowiednie urządzenia Chromebooki, Laptopy, Tablety
  • 14-dniowy okres odstąpienia od umowy
  • Szybka dostawa
  • Płać bezpiecznie