...
Kopers-bescherming
Ładowanie...

Wózek na 30 tabletek - z antybakteryjną lampą UV-C - Safecart 30

7 029 zł 5 809,09 zł
Calculating actual delivery date...
  • Płać bezpiecznie
  • Profesjonalna obsługa klienta
  • 14-dniowy okres odstąpienia od umowy
sztukę
Albo zapłacić natychmiast za pomocą:
Czy wolą Państwo najpierw wycenę? Dodaj do zapytania ofertowego
Cena na żywo: 1 sztuka(y) za 7 029 zł7 029 zł ogółem.

W tym wózku na tablety można skutecznie przechowywać, ładować, transportować i dezynfekować do 30 tabletów lub małych laptopów. Przejrzysty wózek ma 30 pionowych półek, na których można ustawić urządzenia w pozycji pionowej. Dzięki antybakteryjnym lampom UV-C zapobiega się rozprzestrzenianiu wirusów.

Wózek na tabletki z dezynfekującą lampą UVC

Ten wózek na tablety jest wyposażony w lampy Philips UV-C. Promieniowanie ultrafioletowe zabija bakterie, wirusy i pleśń. Działanie dezynfekujące zostało przetestowane i udowodniono jego skuteczność w przypadku Covid oraz setek innych bakterii i wirusów. Dezynfekcja lampami UV może odegrać bardzo ważną rolę w zapobieganiu rozprzestrzeniania się wirusów w firmie, szkole lub instytucji.

Umieść zużyte urządzenia w wózku na tablety, aby je zdezynfekować i naładować. Lampy UVC można włączać ręcznie za pomocą przycisku znajdującego się na zewnątrz wózka. Gdy drzwi wózka są otwarte, lampy UV-C automatycznie wyłączają się, aby zapobiec naświetleniu. Następnie urządzenia mogą być ponownie bezpiecznie używane. Idealnie nadaje się do sytuacji, w których kilka osób korzysta z tego samego sprzętu.

Safecart z lampami UV-C

Wózek Safecart30 jest wyposażony w plastikowe przegrody, które dzielą każdą półkę na 10 półek. Urządzenie o maksymalnej grubości 3,4 cm mieści się między półkami. Na zewnątrz wózka z tabletkami znajduje się przycisk włączania/wyłączania zasilania tabletek i lampy dezynfekującej.

Ponadto wózek na tablet jest wyposażony w poręczny system zarządzania kablami, który zapobiega ich plątaniu się. Kable są prowadzone do tyłu przez haki na półkach, gdzie adaptery można umieścić w schludnej tacy. W ten sposób adaptery są niewidoczne, a wózek pozostaje uporządkowany.

Czy na koniec dnia chcesz przechowywać wózek w zamkniętym pomieszczeniu? Nie ma żadnego problemu! Wózek na tablet jest łatwy do przenoszenia dzięki wytrzymałym uchwytom i kółkom.

Wózek na 30 tabletek

Obsługa tego wózka na tablet jest bardzo prosta. Zasilacz i lampy UVC można włączać i wyłączać oddzielnie za pomocą panelu sterowania na zewnątrz. Po włączeniu zasilania wózka wszystkie 30 urządzeń jest ładowanych jednocześnie. Opcjonalnie można skorzystać z funkcji timera, który można ustawić z dokładnością do jednej minuty. W ten sposób można mieć pewność, że urządzenia nie będą ładowane dłużej, niż jest to wymagane. Czerwone diody LED oznaczają, że funkcja timera jest włączona. Na wyświetlaczu pojawi się informacja o pozostałym czasie ładowania.

Wbudowany panel kontrolny zapewnia, że urządzenia nie zostaną przeciążone lub uszkodzone przez napięcie szczytowe. Otwory wentylacyjne również zapobiegają przegrzaniu.

Przyciskwłączania z boku wózka✓
2 dodatkowe gniazda zasilania na zewnątrz do ładowania 2 dodatkowych urządzeń✓
Wyposażony w 4 kółka obrotowe z blokadą✓
Zdejmowana tylna płyta umożliwiająca dostęp do panelu sterowania i wtyczek✓
Szufladazprzodu do przechowywania dokumentów, kluczy, długopisów, pamięci USB itp.
antybakteryjna lampa UV-C firmy Philips posiada certyfikaty CE i TÜV
Bardzo mocne kółka
Kółka wózka Safecart30 są bardzo mocne, dzięki czemu przemieszczanie mocno obciążonego wózka na tablety nie stanowi żadnego problemu.

wielen tabletkar

Zarządzanie okablowaniem
System kablowy prowadzi kable w sposób uporządkowany wzdłuż półek. Dzięki temu nigdy nie ma plątaniny kabli.

kabelmanagement tabletkar

Szerokość 60 cmGłębokość
62 cmWysokość
119 cmWaga
+/- 80 kgMaksymalne
wymiary tabletu/laptopa 26 x 34 cmMaksymalna
grubość tabletu/laptopa 3 ,4 cmLiczba
kluczy w zestawie 6


Więcej informacji
SKU HJ-CM17-30UV-C
EAN 5601570644981
Kolor Biały
Liczba urządzeń 30
Szuflady/półki Półki
Odpowiednie urządzenia Chromebooki, Laptopy, Tablety
  • 14-dniowy okres odstąpienia od umowy
  • Szybka dostawa
  • Płać bezpiecznie