Płać bezpiecznie

Safelock Laptop - Szafka ładująca - z wyświetlaczem na 24 laptopy lub tablety

Marka: IVOL
Obliczanie daty dostawy...
Cena na żywo: za całkowita
sztukę
Lub zapłać natychmiast za pomocą:
  • 14-dniowy okres odstąpienia od umowy
  • Szybka dostawa
  • Płać bezpiecznie
Szczegóły

Ta szafka Safelock na laptopa/tablet ma wbudowany czytnik kart i wyświetlacz. Daje dostęp do aż 24 szafek z możliwością ładowania. Oprócz tego, że możesz 24 szafki do ładowania urządzeń w tym samym czasie, można je również bezpiecznie przechowywać. Każda szafka może mieć własne hasło lub być skonfigurowana z hasłem jednorazowym. Sprawia to, że szafka na laptopa jest bardzo elastyczna i wydajna do użytku indywidualnego i zbiorowego. Idealna do bezpiecznego przechowywania i ładowania laptopa, iPada, tabletu i/lub telefonu. Idealne rozwiązanie dla firm i szkół!

Otwieranie i zamykanie szafki na laptopa

Szafkę na laptopa Safelock można otworzyć na różne sposoby. Możesz ustawić standardowe hasło do szafki lub takie, które zmienia się za każdym razem. Dzięki temu nie jesteś przywiązany do tej samej szafki. Szafkę można otworzyć, wprowadzając hasło na wyświetlaczu. Żądany tryb można ustawić w systemie zarządzania za pomocą dostarczonej karty zarządzania.

Opcjonalnie szafkę można również otworzyć za pomocą karty użytkownika. Użytkownik otwiera szafkę szybko i łatwo, przesuwając kartę nad czytnikiem kart za pomocą prostego ruchu wahadłowego. W ten sposób tylko Ty lub osoba, której powierzyłeś swoją kartę, może otworzyć i/lub zamknąć szafkę. Uwaga! Karty użytkownika nie są dostarczane w standardzie. Czy chcesz unikalną kartę na szafkę, za pomocą której można otworzyć odpowiednią szafkę? Karty użytkownika są dostępne osobno!

Szafka Safelock dla każdej firmy

Przy pierwszym uruchomieniu szafki domyślnym ustawieniem jest język angielski. Można je zmienić na następujące języki: Holenderski, Niemiecki, Francuski, Hiszpański, Portugalski, Włoski, Duński, Szwedzki, Polski, Czeski i Fiński. Na wyświetlaczu domyślnie wyświetlane jest logo IVOL, ale można je wyłączyć w ustawieniach. Chcesz wyświetlić własne logo na wyświetlaczu? Skontaktuj się z nami, aby poznać możliwości.

Szafka na laptopa z systemem zarządzania energią

Dzięki wbudowanemu systemowi zarządzania energią, laptopy i tablety są nie tylko bezpiecznie przechowywane, ale mogą być również ładowane za pomocą gniazd 220/240 i 2 wejść USB w bocznych ścianach każdej szafki. Szafka może być używana jako rozwiązanie stojące lub system naścienny. Safelock pozwala firmom i szkołom na bardziej efektywne wykorzystanie sprzętu komputerowego. Zapewnia to większą elastyczność użytkowania i możliwości przechowywania. Idealny do ładowania wszystkich odpowiednich urządzeń podczas przerw lub po godzinach pracy.

Wewnętrzny zasilacz na szafkę
Siatka napowietrzająca (górna, dolna i przednia)

Zamek cylindryczny Eurolock umożliwiający dostęp do centralnego panelu sterowania
Opcjonalnie: własna karta użytkownika na szafkę (sprzedawana oddzielnie)

Cechy szafki na tablet

Wymiary Safelock: 157 x 90 x 47 cm (wys. x szer. x gł.)
Liczba szafek: 24
Liczba przepustek: 2 przepustki zarządzające (przepustki użytkownika dostępne osobno)
Rozmiar szafki: 10,7 x 28,3 x 45,1 cm (wys. x szer. x gł.)
Odpowiednie dla: laptop, tablet, iPad, Chromebook, telefon
Wyposażenie na szafkę: 1 gniazdo (220-240 V) i 2 porty USB
Odpowiednie dla typów wtyczek: C, E i F (standardowe europejskie, 2-pinowe, 16 A)
Opcje ładowania: oddzielnie i jednocześnie przez USB i/lub gniazdo

W naszym asortymencie posiadamy również cokoły, które umożliwiają zwiększenie szafki na laptopa Safelock na 24 urządzenia. Można wybrać cokół o wysokości 25 cm lub 40 cm.

Więcej informacji
SKU charglock24-display
EAN 8720704605296
Kolor Czarny
Liczba urządzeń 24
Szuflady/półki Półki
Odpowiednie urządzenia Chromebooki, Laptopy, Tablety, Smartfony
Pliki do pobrania
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Skontaktuj się z nami