...
Kopers-bescherming
Ładowanie...

Wózek na 40 tabletek - z antybakteryjną lampą UV-C - Safecart 40 PRO+

10 546 zł 8 715,70 zł
Calculating actual delivery date...
 • Płać bezpiecznie
 • Profesjonalna obsługa klienta
 • 14-dniowy okres odstąpienia od umowy
sztukę
Albo zapłacić natychmiast za pomocą:
Czy wolą Państwo najpierw wycenę? Dodaj do zapytania ofertowego
Cena na żywo: 1 sztuka(y) za 10 546 zł10 546 zł ogółem.

Safecart z lampami UV-C

Czy w swojej firmie, instytucji edukacyjnej lub organizacji korzystasz z urządzeń mobilnych? W takim razie prawdopodobnie odkryłeś już, że przechowywanie ich w bezpieczny i uporządkowany sposób stanowi problem. Rozwiązaniem jest wózek na tablet! W wózku na tablety/laptopy można przechowywać, ładować, transportować i dezynfekować jednocześnie 40 tabletów lub laptopów. Dzięki antybakteryjnym lampom UV-C zapobiega się rozprzestrzenianiu wirusów.

Na początku dnia wózek jest przewożony do miejsca, w którym w pełni naładowane urządzenia mogą być odebrane i wykorzystane przez uczniów lub pracowników. Na koniec dnia każdy odkłada swoje urządzenie z powrotem na wózek, po czym można je przechowywać w zamkniętym pomieszczeniu. W nocy wszystkie urządzenia są ładowane i dezynfekowane na następny dzień.

Wózek na tabletki z dezynfekującą lampą UVC

Ten wózek na tablety jest wyposażony w lampy UV-C firmy Philips z certyfikatami CE i TÜV. Promieniowanie ultrafioletowe zabija bakterie, wirusy i pleśń. Działanie dezynfekujące zostało przetestowane i udowodniono jego skuteczność w przypadku Covid oraz setek innych bakterii i wirusów. Dezynfekcja lampami UV może odegrać bardzo ważną rolę w zapobieganiu rozprzestrzeniania się wirusów w firmie, szkole lub instytucji.

Umieść zużyte urządzenia w wózku na laptopy, aby je zdezynfekować i naładować. Lampy UVC można włączać ręcznie za pomocą przycisku znajdującego się na zewnątrz wózka. Gdy drzwi wózka są otwarte, lampy UV-C są automatycznie wyłączane, aby zapobiec naświetleniu. Następnie urządzenia mogą być ponownie bezpiecznie używane. Idealne rozwiązanie w sytuacjach, gdy kilka osób korzysta z tych samych urządzeń.

Wózek na tablety z lampą UV-C na 40 tabletów lub laptopów

Obsługa tego wózka jest bardzo prosta. Zasilacz i lampy UVC można włączać i wyłączać oddzielnie za pomocą panelu sterowania na zewnątrz. Jeśli włączysz zasilanie wózka, wszystkie 40 urządzeń będzie ładowanych jednocześnie. Wbudowany panel kontrolny zapewnia, że urządzenia nie zostaną przeciążone lub uszkodzone przez napięcie szczytowe. Otwory wentylacyjne również zapobiegają przegrzaniu.

Drzwiczki z tyłu zapewniają dostęp do zaawansowanego panelu sterowania z różnymi funkcjami. Punkty przyłączeniowe A i B zapewniają ciągłe napięcie. Można do nich podłączyć np. punkt dostępu bezprzewodowego. Grupy 1, 2, 3 i 4 mają następujące możliwości;

 • Ciągłe ładowanie wszystkich grup jednocześnie
 • Jednoczesne ładowanie czasowe wszystkich grup
 • Funkcja cyklu z wyłącznikiem czasowym (np. najpierw 100 minut grupa 1, potem 100 minut grupa 2 itd.)

  oplaadsysteem tabletkar

afmetingen safecartafmetingen tabler

Wysuwane tace
Szuflady wózka Safecart 40 są wysuwane. Ułatwia to wyjmowanie tabletów i iPadów.

uitschuifbare lades

Zarządzanie okablowaniem
Systemokablowaniaprowadzi kable w sposób uporządkowany wzdłuż półek. Dzięki temu nigdy nie ma plątaniny kabli.

kabelmanagement tabletkar

Bardzo wytrzymałe koła
Koła wózka Safecart40 zostały zaprojektowane jako bardzo wytrzymałe, dzięki czemu przemieszczanie mocno obciążonego wózka nie stanowi żadnego problemu.

wielen tabletkar

Solidny 3-stykowy zamek
Zamek wózka Safecart 40mocujesię z boku, na dole i na górze wózka na tablety. W ten sposób tabletki są bezpiecznie przechowywane.

slot tabletkar

Szuflada do przechowywania
W górnej części wózka na tablety znajduje się dodatkowa szuflada do przechowywania akcesoriów lub laptopa. Szuflada może być zamykana na klucz.

extra lade ipad trolley

safecart 40 compatible

overzicht safecart 40


Więcej informacji
SKU SAFECART-40UV-C
EAN 5601570645025
Kolor Biały
Liczba urządzeń 40
Szuflady/półki Półki
Odpowiednie urządzenia Chromebooki, Laptopy, Tablety
 • 14-dniowy okres odstąpienia od umowy
 • Szybka dostawa
 • Płać bezpiecznie