Płać bezpiecznie

NoteCart Futura dla 36 tabletów / Chromebooków / Netbooków

Marka: LEBA
Obliczanie daty dostawy...
Cena na żywo: za całkowita
sztukę
Lub zapłać natychmiast za pomocą:
  • 14-dniowy okres odstąpienia od umowy
  • Szybka dostawa
  • Płać bezpiecznie
Szczegóły

Ten wózek Futura na 36 tabletów / Chromebooków / Netbooków został specjalnie zaprojektowany, aby efektywnie przechowywać i ładować 36 tabletów lub małych laptopów. Wózek na tablet / wózek na laptopa ma kompaktową konstrukcję z 3 wysuwanymi szufladami, z których każda może pomieścić 12 urządzeń. Szuflady można dowolnie dzielić, ponieważ przegrody są ruchome.

Porządek i bezpieczeństwo
Kable i adaptery urządzeń można łatwo uporządkować dzięki wbudowanemu systemowi kablowemu, co pozwala zachować porządek na wózku. Wbudowany panel kontrolny zapewnia, że urządzenia nie zostaną przeciążone lub uszkodzone przez napięcie szczytowe. Futura 36 jest również wyposażona w "inteligentny system ładowania", który umożliwia automatyczne wyłączanie urządzenia po jego całkowitym naładowaniu. Dzięki temu znacznie wydłuża się okres eksploatacji akumulatorów. Jeśli chcesz schludnie przechowywać wózek w zamkniętej przestrzeni w nocy, nie stanowi to problemu. W dolnej części znajdują się kółka, dzięki którym można łatwo przenieść wózek na tablet do innego pomieszczenia.

Jakość
Do produkcji wózków na tablety i laptopy Leba używa się materiałów najwyższej jakości. Ponadto wózek NoteCart Futura 36 (dawniej Avercharge C36i) jest zgodny z wszystkimi wytycznymi europejskimi.

Specyfikacje

- Wysokość: 107 cm-
Szerokość: 79
cm-

Głębokość: 63,4

cm-


Waga: 70 kg-
Wysokość półki: 26cm- Głębokość
półki: 38
cm-

3

,6 cm odległość między uchwytami przegródek (regulowana)


-

10 lat gwarancji na sam wózek-
5lat gwarancji na instalacjęelektrycznąWięcej informacji
SKU 10000221
EAN 4719552124848
Liczba urządzeń 36
Szuflady/półki Lades
Odpowiednie urządzenia Chromebooki, Tablety
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Skontaktuj się z nami